Válaszra vár

Szentendrén a Templomdombi iskolánál nincs közvilágítás.

Anonim Járókelő

Szentendrén a Templomdombi iskolánál (Alkotmány utca) nincs közvilágítás.

Probléma helyszíne
Szentendre Templom tér 2

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére