Válaszra vár

Villogó közvilágítás

Anonim Járókelő

Szentendrén a 21-es kilométer kő elött (Dunakanyar körút 25 szám elött). A közvilágítás nem világít. Vele szemben az út túloldalán A lámpa 20 másodpercenként fel le kapcsol.

Probléma helyszíne
Szentendre 11 25

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére