Válaszra vár

Vasúti Villasor 55-59 között nem működik a közvilágítás

Vasúti Villasor 55-59 között nem működik a közvilágítás hónapok óta. Kérem a kiégett fényforrások cseréjét, mert a gyalogosok sötétben botorkálnak, a betörők számára pedig ideális a teljesen sötét környék. Köszönöm

Probléma helyszíne
Szentendre Vasúti Villasor 55

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Lénárd Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére