Megoldott

Egy utcarészen a közvilágítás nem működik.

Anonim Járókelő

Üdv,

A szentendrei tömegközlekedési múzeum előtt a közvilágítás 1 éve nem működik, a járókelők sötétben botorkálnak.

Köszi a segítséget!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönjük!
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpatest hibás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Zrínyi utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Megdőlt lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Aldi (Szentendre)
    Szentendre Kalászi út HRSZ: 11283
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacskai úton nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alacskai út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére