Válaszra vár

Utcai világítás már 5 napja nem működik

Szentendrén, a Hamvas Béla utcában nincs közvilágítás már 5 napja. A hibát az E-on-nak már bejelentettük. Ígéretet kaptunk a 48 órán belüli hibaelhárításra, de még még 96 óra után sem történt semmi. Sürgős intézkedés szükséges, mert mindenki csak botladozik a sötétben.

Probléma helyszíne
Szentendre Házi Árpád u. 14

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • BoHo BoHo hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Szentendre Önkormányzat Ügyfélszolgálat!
    A Hamvas Béla utcában már egy hete nincs közvilágítás.
    Jeleztem már akkor az elektromos műveknek is. Azt ígérték, hogy 48 órán belül elhárítják a hibát.
    Azó
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • BoHo BoHo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpatest hibás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Zrínyi utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Megdőlt lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Aldi (Szentendre)
    Szentendre Kalászi út HRSZ: 11283
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacskai úton nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alacskai út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére