Válaszra vár

Kiégett lámpa

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem világít
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére