Válaszra vár

Kiégett közvilágítási lámpa

A jelölt helyen 2 db lámpa nem világít.
Kérjük az izzók sos cseréjét, mert rengeteg gyerek mászkál sötétedés után a környéken a 2 közelben levő iskola miatt.

Probléma helyszíne
Szentendre Rákóczi Ferenc u. 6

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Szilágyi-Takács Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére