Válaszra vár

Közvilágítási lámpatest

Szentendrèn a Zöld u. 2. ès 4. szám határán van egy utcai lámpa. A làmpatest teljesen rádőlt az oszlapra. Kevès fènyt ad ilyen állapotban.
Segítsègüket előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Szentendre Zöld u. 5

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Dálnoki Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére