Válaszra vár

Közvilágítás nem működik a szentendrei Janicsár utcában

Közvilágítás nem működik a szentendrei Janicsár utcában

Probléma helyszíne
Szentendre Kör u. 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Eredics László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére