Válaszra vár

Utcai lámpa kiégett

Anonim Járókelő

Szentendre Sellő utca 40-42-s telekkel szembeni utcai lámpa kiégett, emiatt egy egész utca sötét.

Probléma helyszíne
Szentendre Sellő u. 40

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos közvilágítás a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON (Szigetszentmiklós)
    Szigetszentmiklós II.Rákóczi Ferenc út 8010hrsz
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Este sötétség a Jókai utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére