Megoldott

Kátyú

Anonim Járókelő

Kátyú

Probléma helyszíne
Szentendre Levendula u. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyreállítása megtörtént! Köszönjük!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    El tudod küldeni emailben?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotó
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni.
    Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét juttasd el...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére