Válaszra vár

A dunaparti kerékpárúton kátyú

Egymással szemben helyezkedik el. A kisebbik még csak kezd kátyú lenni - ezt kellene megakadályozni.

Probléma helyszíne
Szentendre Ady Endre út 90

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Puskás Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére