Megoldott

Digitalis kijelző nem működik

A Széchenyi téri buszmegállóban a digitális kijelző hosszú hónapok óta csak díszként működik, a Szegedi Közlekedési Társaság nem reagál a panaszomra. Egyeb ötlet, hogy a szolgáltató elvégezze azt a munkát, amiért sok pénzt markol fel?

Probléma helyszíne
Szeged Széchenyi tér 10
Digitalis kijelző nem működik bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jászay Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg megoldva :)
  • Jászay Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt trolimegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Ortutay utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Szakadt üléshuzatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Volánbusz Zrt. / MÁV-csoport (Szeged)
    Bakay Nándor utca
  Vissza az oldal tetejére