Lógó lámpabúra
FRISSÍTÉS - 2026.06.15.
Időközben kiderült, hogy maga a lámpatest az ami lóg (este a lógó rész világított). Most már csak a vezetékek tartják a testet az oszlopon.
----------
FRISSÍTÉS - 2026.06.05.
Az MVM Lumen válasza:
A bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.
----------
Csongrádi sgt 14 előtti lámpaoszlop mellett levő fa ránőtt a világítótestre, annak üveg alja lóg, idő kérdése mikor szakad le. Saccra 10 méter magasan van a lámpatest. A kép nem igazán adja vissza a lényeget, viszont szabad szemmel jól látható a probléma.
Pontosítás: mivel az oszlop mögötti épületet bontják, a házszám csak becslés. A nagykörúti kereszteződéstől számítva a második lámpaoszlopról van szó.
Probléma helyszíne
Szeged Csongrádi sgrt. 14
Hozzászólások
Köszönjük a megkeresését.
A bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.
Tisztelettel,
MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
az MVM Next Energiakereskedmi Zrt. megbízásából
Köszönjük a megkeresését.
A bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.
Tisztelettel,
MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
az MVM Next Energiakereskedmi Zrt. megbízásából