Válaszra vár

Fekvőrendőr szükséges

Anonim Járókelő

Tisztelt olvasó!
Szegeden az autóval egyébként is nehezen járható Sík Sandor utcában rendszeresen sebességhatárt átlépő autós forgalom van, amely veszélyezteti az ott lakókat. Ez valamelyest abból ered, hogy a keskeny utca nehezen belátható és járható a parkoló autóktól, valamint az utcában autókereskedők laknak és vevőik ide jönnek kipróbálni mit tud az autó (kihajtják a maxot belőle). Szeretnénk kérni, hogy a forgalom lassítása érdekében helyezzenek el fekvőrendőrt az úton, mert jelenleg nagyon hangos és veszélyes az áthaladó forgalom.

Probléma helyszíne
Szeged Sík Sándor u. 3
Fekvőrendőr szükséges bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata

  • Szeged Önkormányzata nem válaszolt 40 napon belül.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, sajnos a Gömöri utcára is ráférne a forgalom lassítás. 30-as övezet ellenére sűrűn maximális sebességre gyorsítva mennek a Bibó István utcáig. A Makkos-erdő sor - Gömöri utcánál a zebránál...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére