Megoldott

Kálvária téri hiányosságok

A Kálvária téren a padok rongáltak, egy hiányzó és egy rongált kuka is bővíti a kört.

Probléma helyszíne
Szeged Kálvária tér 28

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A javítás elvégezve, köszönjük!
  • Nagy András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    A Kálvária téri hulladékgyűjtő edény a kerékpárút melletti gyűjtőedényekkel együtt felújításra került:
    Tisztelettel:
    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére