Megoldatlan

Zebra és közvilágítás hiánya

Tisztelt Hölgyem / Uram!
A pilisborosjenői iskola átköltözött a Fő út 1-alá. A település utolsó utcájától a járda a gyalogosan közlekedőknek kialakításra került több száz méter hosszan. Az új járdás szakaszon és a Főút mentén nincs közvilágítás, pedig a Polgármester megígérte, hogy iskolakezdésre már napelemes közvilágítással megoldják a világítást, hogy főleg az óraállítást követően a reggeli órákban és délután (este a különórák-főként zenei órák) biztonságosan közlekedhessen mindenki. Közvilágítás nem készült, sőt a járdától az út túloldalára zebra sem vezet át. Az autós forgalom nagynak mondható főleg a reggeli órákban, amikor érkeznek a gyerekek-tanárom más meg megy dolgozni. Forgalomlassító tábla az autós közlekedést csak 50 km/órára korlátozza, pedig iskolák környékén ezt már 30 km/órára szokták korlátozni.
A hatóságoktól azt a visszajelzést kapta az iskola SZMK csapata, hogy még tervek sem érkeztek be zebrára vonatkozóan. Kétségbe vagyunk esve és segítséget szeretnénk kérni, hogy ne csak akkor történjen valami, amikor már elütöttek egy gyereket, hanem hogy megelőzzük a bajt.

facebookos tájékoztató:
https://www.facebook.com/pbjiskola/?hc_ref=ARSlRByznZkjJQg6uZnw0u2PZGI9U7aLmR4oPvb6ZQgMYNPrqD32PYXApMAiVo4bNOM&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCSHH3mpLLovycGXdctvjBdcKuY3bNg8Bc54ZG8fqEu33-2Y_LA4dW3sRdIjG5qiK6_1yytzevrbuurvbgSMNocEKiSVT-hdRId7zJkIkWQ7Bxn2I6HTAxKCQWSSK9TNPfrG6xCNkzxqsR1GQk4ipTf8fMDQ0CdnyTlVkbAAzDuw9i5JVFbbA&__tn__=kCH-R
cikk:
http://varkapu.info/kozelet/sebessegkorlatozas-pilisborosjenon/?fb_action_ids=10156661255120349&fb_action_types=og.comments

Probléma helyszíne
Pilisborosjenő Fő u. 1

Hozzászólások

  • Becsületes Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    2 éves bejelentés.
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Bejelentő visszajelzése: Kérem, hogy a Pilisborosjenői bejegyzésemet (Zebra és közvilágítás hiánya) végérvényesen lezárni szíveskedjenek.
 Nem látom, hogy apró változtatásokon túl bárki is komoly erőf...
  • Pilisborosjenő Egyes Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisborosjenői Önkormányzat

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pilisborosjenő Egyes Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisborosjenői Önkormányzat

  • Pilisborosjenő Egyes Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisborosjenői Önkormányzat

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisborosjenői Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes földelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Pilisborosjenő)
    Fő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére