Megoldott

Újra felesleges táblák

Felesleges táblák mivel nincs az útvonalon munkálat. A táblák mihamarébbi elvitelét kérném. NEM befordított állapotban hagyni mert az autósok illetve az ottlakók vissza kifordítják.

Probléma helyszíne
Ózd
Újra felesleges táblák bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Magyar Telekom (Nyíregyháza) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Ózd)

  • Ózdi Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifeküdt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére