Megoldatlan

Forgalmas gyalogátkelő

A Vay Ádám krt.-Kossuth utca kereszteződésében lévő lámpás kereszteződés egyik kis ívben lévő gyalogátkelőjében miért nincs jelző lámpa? Ezt a kérdést azért teszem fel mert egy 1986-ban készült fotó alapján még akkoriban volt. Azóta a forgalom meg csak nőt, sőt kerékpár út is ki lett jelöve azon a területen. Jelzőlámpa a ott már nincs, pedig a megnövekedett forgalom miatt indokolt lenne.

Probléma helyszíne
Nyíregyháza
Forgalmas gyalogátkelő bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő NKft.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő NKft.

  • Veres László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő NKft.
    Család utca
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő NKft.
    Tó utca
  Vissza az oldal tetejére