Megoldott

Leszakadt jelzőlámpa

A Dobó krt.-i élelmiszer-áruháztól a bevásárlóközponthoz átvezető zebra középső részén lévő, gyalogosok számára jelző lámpa vélhetően a tegnapi szélvihar következtében leszakadt.

Probléma helyszíne
Kecskemét Deák Ferenc tér 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Kecskemét lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rövid ideig zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Kecskemét)
    Széchenyi körút
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  Vissza az oldal tetejére