Megoldatlan

Nem látszó piros lámpa az Árpád körúton

A Petőfi Sándor utca és az Árpád krt. kereszteződésénél a Rózsakerttől jövet a szemben lévő, gyalogosok részére szóló piros jelzés egyáltalán nem látszik, mert a védő teljesen rá van borulva.

Probléma helyszíne
Kecskemét Petőfi Sándor u. 108

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zsuzsanna!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Signalterv Forgalomtechnikai Kft."-ról "Magyar Közút (Kecskemét)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Signalterv Forgalomtechnikai Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft."-ról "Signalterv Forgalomtechnikai Kft."-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rövid ideig zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Kecskemét)
    Széchenyi körút
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  Vissza az oldal tetejére