Válaszra vár

Felesleges tábla

Tisztelt KVÜ!
Az Árpár krt és a Kőküllő utca sarkánál található egy régi E-Magyarország tábla.
Véleményem szerint ezek a táblák már funkciójukat veszették a free wifi szükségtelensége miatt, és mert kérdéses hogy valóban elérhető-e még.

Ha önök is így gondolják akkor kérem a tábla bontását, ezzel is javítva Kecskemét összképén
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Kecskemét Árpád krt. 2
Felesleges tábla bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Ügykezelő Kecskemét elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére