Megoldatlan

Nem világít a jelzőlámpa jelzője

Kecskeméten, a Katona József Megyei Könyvtárnál lévő gyalogátkelőhelynél, ha az átkelési kívánalmat jelezni szeretnénk, a gombot megnyomva (a könyvtár felőli oldalon) egyik szerkezet sem világít. Igaz, a két szemben lévő "veszi az adást", de erős fényben ez nem látszik, bizonytalanságban tartja a könyvtár oldalán állókat.

Probléma helyszíne
Kecskemét Piaristák tere

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Signalterv Forgalomtechnikai Kft.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére