Válaszra vár

Világítás hiánya a biciklis úton

Anonim Járókelő

Több lámpa test nem világít a biciklis úton

Probléma helyszíne
Esztergom Szalézi utca 1

Hozzászólások

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Közvilágítás (Esztergom)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére