Válaszra vár

Kiégett lámpa

Kérem cseréljék a fényforrást! Ezenkívül a közvilágítás nagyon későn kapcsol fel. Kérem már előbb is kapcsolják fel, mivel nagyon sötét van Esztergomban. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Kertész utca 7

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Világítás hiánya a biciklis úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére