Válaszra vár

Kiégett neon

Kiégett a neon. Kérem cseréljék a fényforrást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Dobogókői út 41

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Praktiker

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet (Esztergom)"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Világítás hiánya a biciklis úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére