Válaszra vár

Nem világítanak a lámpák

Anonim Járókelő

A villanyoszlopokban, nem világít az égő. Mivel pont a lépcső mellett vannak, ezért ott lemenni balesetveszélyes. A felső, Bánomi úti buszmegállók viszont csak errefelé közelíthetők meg a lenti lépcsőházakból. A Hőközpont mellett.

Probléma helyszíne
Esztergom Bánomi ltp. 9

Hozzászólások

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Közvilágítás (Esztergom)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Világítás hiánya a biciklis úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére