Megoldatlan

Nem világítanak a lámpák

Anonim Járókelő

A villanyoszlopokban, nem világít az égő. Mivel pont a lépcső mellett vannak, ezért ott lemenni balesetveszélyes. A felső, Bánomi úti buszmegállók viszont csak errefelé közelíthetők meg a lenti lépcsőházakból. A Hőközpont mellett.

Probléma helyszíne
Esztergom Bánomi ltp. 9
Nem világítanak a lámpák bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • E.ON Közvilágítás (Esztergom) nem válaszolt 40 napon belül.

  • E.ON Közvilágítás (Esztergom) nem válaszolt 40 napon belül.

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Közvilágítás (Esztergom)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pislogó/nem világító lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KÖZVIL Első Magyar Közvilágítási Zrt. (Debrecen)
    Síntelep utca
  Vissza az oldal tetejére