Megoldatlan

Nem világít

Esztergom-Kertváros Tüzér utcában (Szalézi Lakópark), a játszótérnél nem világít a lámpatest.

Probléma helyszíne
Esztergom Szalézi utca 13

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Közvilágítás (Esztergom)"-ra.

  • Dóri István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Világítás hiánya a biciklis úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére