Megoldatlan

Kiégett lámpa a lépcsőnél

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Felső-Kenderes dűlő 9-11

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Esztergom)

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Közvilágítás (Esztergom)"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Kertész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Bánomi lakótelep
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dóri István
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Szalézi utca
  Vissza az oldal tetejére