Megoldott

Nem működő villanyrendőr

Az Arénánál nem világít a gombnyomogatós lámpa.

Probléma helyszíne
Érd Velencei út 48

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most működik, emlékeim szerint néhány hét alatt megoldották.
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Városgazda"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belogo fák, bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Hársfa utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlampa nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére