Válaszra vár

buszmegálló helye / kikerülés

Szerintem veszélyes a kanyarodó fűút kanyarodó szakasza előtti buszmegálló. A busz mikor megáll,akkor az autósok kikerülik de nagyon közel van a beláthatatlan bal kanyar..Az út felfestése engedi (szaggatott vonal van) ugyan,de ha egy felelős tervező/szakember kimegy és megnézni amikor a busz ott áll,akkor látni fog hajmeresztő dolgokat.
A kép a régi googlemaps felvétel...nem így néz ki most

Probléma helyszíne
Érd Alsóerdősor u. 57

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére