Megoldatlan

Közvilágítás a körforgalomban

A 6-os és a 7-es út közös turbó körforgalmában nem működik a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Érd Budai út 24

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Érd, 7, 2030 Magyarország (47.37865503, 18.93643432, 15)"-ról "Érd, Budai út 24, 2030 Magyarország (47.37859104, 18.93604382, 18)"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: GREP Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már egy kisebb lámpa is kiégett. A gyalogátkelő kész életveszély sötétben!
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: GREP Zrt.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "GREP Zrt."-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére