Megoldatlan

Zsákutca kerékpáros továbbhaladási lehetőséggel

A közepénél lezárt Felvigyázó utca két végén egy-egy tábla jelzi, hogy zsákutca és behajtani tilos kivéve célforgalom. A középső lezárást - nagyon helyesen - kerékpárosbarát módon végezték, de sajnos nem a megfelelő (KRESZ 17. § (1) c/1 szerinti) táblával jelezték. Kérem, módosítsák a táblát!
A behajtani tilos kivéve célforgalom tábla pedig értelmetlen zsákutca esetén, ha csak nem az áthajtó kerékpárosok váratlan megbüntetése a cél, azokat szereljék le!

Probléma helyszíne
Érd Felvigyázó u. 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére