Megoldatlan

Gyalogút vége?

A Duraku pékség előtt egy "gyalogút vége" táblát helyeztek el. A Kresz 13§(1) g) és h)
alapján a „Gyalogút” olyan önálló utat jelez, amely a gyalogosok közlekedésére szolgál. A környéken ilyen önálló út nincs (csak járda).
Távolítsák el az értelmetlen táblát.

Probléma helyszíne
Érd Velencei út 20

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére