Megoldott

Sötét Tesco parkoló

A Tesco parkolójában egyetlen egy térvilágító test sem működik már. Szerintem ez amellett hogy igen ciki, a városra, és a Tescora nézve is, veszélyt okoz a közlekedésben is, valamint a közbiztonság területén is. Kérem kapcsolják be!

Probléma helyszíne
Érd Budafoki út 2
Sötét Tesco parkoló bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bojtár Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszakapcsolást!
  • Balla Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a legjobb kép a köd miatt, de világítanak a lámpák.
  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Shopper Park Plus Nyrt. (Érd)

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Shopper Park Plus Nyrt. (Érd)"-ra.

  • Bojtár Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pislogó/nem világító lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KÖZVIL Első Magyar Közvilágítási Zrt. (Debrecen)
    Síntelep utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Köztéri lámpa sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére