Válaszra vár

Nem működő közvilágítás

Anonim Járókelő

Érd, Alsóerdősor utca, Bükkfa és Borbolya utca közötti szakaszon nem ég egyetlen közterületi lámpa sem.

Probléma helyszíne
Érd Alsóerdősor u. 38

Hozzászólások

  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: GREP Zrt.

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "GREP Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére