Megoldott

Éjjel láthatatlan zebra

Anonim Járókelő

A gyalogos-átkerlőhely egyik oldalán sem működik a közvilágítás.
Éjjel láthatatlan a zebra, balesetvesélyes az átkelőhely.

Probléma helyszíne
Érd Budafoki út 15a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sirányi Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára kész, végre ????????????????
  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: GREP Zrt.

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "GREP Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére