Megoldatlan

hibás lámpa

FRISSÍTÉS: 2022.04.23
A Vill-Korr Hungária Kft. nem válaszolt.

-----

A Szent István utcában az egyik lámpaoszlop nem világít.
Kérem a javítását.

Probléma helyszíne
Dunaújváros Szent István u. 3

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • . Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)

  • . Tibor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szent István utcában az egyik lámpaoszlop nem világít. Kérem a javítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.23 A Vill-Korr Hungária Kft. nem válaszolt. ----- A Szent István utcában az egyik lámpaoszlop nem világít. Kérem a javítását."-ra.

  • . Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)

  • towns man bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Dunaújvárosi Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Panoráma út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet (Dunaújváros)
    Dunaújváros, Köztemető
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áramütés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruzicska Tünde
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabolcsi Bence tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére