Válaszra vár

Elfordult lámpa

Kérem fordítsák vissza a lámpát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Dunaújváros Kandó Kálmán tér 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Diófa Alapkezelő Zrt.-nek az info@zonepark.hu e-mail címre.
  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Dunaújváros)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    nyitott oszlopajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Dunaújváros)
    Fáy András utca
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    hibás lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)
    Táncsics Mihály utca
  Vissza az oldal tetejére