Válaszra vár

használhatatlan pad

A Vigadó utcában az egyik pad használhatatlan.
Kérem a felújítását.

Probléma helyszíne
Dunaújváros Vigadó u. 8

Hozzászólások

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály

  • towns man bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    használhatatlan pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Babits Mihály utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ronda hirdetőtábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Kodály Zoltán utca
  Vissza az oldal tetejére