Megoldott

egy léc hiányzik a padról

Kedves Illetékesek!

Legyenek olyan kedvesek, pótolják az elkóborolt lécet az utasváró melletti padon.

Köszönöm a fáradozásukat!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Debrecen Erzsébet u. 6
egy léc hiányzik a padról bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, Csaba!

    És kép. ;-)
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály"-ra.

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zajos mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Molnár utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beázás aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs pad a HÉV megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Szabadságtelep (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére