Pislogó/nem világító lámpa
Már tegnap este is felfigyeltem erre a problémára viszont nem találtam meg a forrását, ma viszont meglette. Egy kiégésben lévő közlámpa fénycsöve a probléma okozója.
Azt szeretném hogy minél előbb kicseréljék azt a fénycsövet, hogy az utca lakói (főleg a lámpa sugarában élők) továbbra is nyugalmasan ingerek nélkül aludjanak.
4-es számozású oszlop, földelési jellel, a Síntelep utca 4. alatti és 6. szám alatti telkek határán.
Probléma helyszíne
Debrecen Síntelep u. 4
Hozzászólások