Válaszra vár

Balesetveszélyes

Nem lehet látni a jobbról érkező bicikliseket, gyalogosokat de éppen a holttérből érkező gépjárműveket se, balesetveszélyes, minimum 5 méterre kellene legyen a kereszteződéstől!

Probléma helyszíne
Debrecen Derék u. 46
Balesetveszélyes bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály nem válaszolt 40 napon belül.

  • Jónás Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére