Megoldatlan

Törött pingpong ütő és behorpadt labda

A csömöri-tavi játszótéren a pingpong asztalhoz tartozó Decathlonos Artengo szett (2 strapabíró gumi/műanyag ütő + 2 labda) el lett lopva. A helyére valaki jószívűen két fa ütőt hagyott, azonban azokról a gumi ütőfelület hiányzik. A megmaradt labda is behorpadt, nem pattog már.

Miután kicserélték a szettet, érdemes lenne bekamerázni az asztalt a jövőbeni lopások elkerülése érdekében.

Probléma helyszíne
G6X7+Q3 Csömör Hungary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faültetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Garibaldi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faültetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Puskás Tivadar út
  Vissza az oldal tetejére