Megoldott

Nem működő klíma a buszon

A Weekendbus Zrt. által üzemeltetett WEB-012-es rendszámú, 2004-es gyártmányú, MAN A21-es járművén nem működik a klímaberendezés.

Erre abból következtetek, hogy a mai napon, amikor fullasztó meleg és szúrós büdös volt, akkor sem lett bekapcsolva.

Tudniillik, Csömörön sok idős lakik, onnan közlekedik, így a mai napon is volt több a buszon, akik közül volt aki fulladozott is a büdös, oxigénhiányos környezetben.

Kérem a Weekensbus segítségét, hogy javítsák meg a klímaberendezést, ezzel megkönnyítve az utasok közlekedését!

Köszönöm segítségüket, további kellemes napot!

Probléma helyszíne
Csömör Csömör

Hozzászólások

  • Rusznyák Lilla Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap utaztam a nevezett gépjárművel, kellemes hűvös volt rajta, ahogy a megelőző hetekben is. A probléma megoldódott.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs változás...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: WeekendBus (Csömör)

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép irreleváns. Kötelező volt feltölteni.
  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Adrián
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásosan borzasztó HÉV szerelvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére