Megoldatlan

Vízelvezetési problémák a Hegyalja közben

A Hegyalja közben, a nyíllal jelölt helyen az úttest megnyílt, és azon keresztül folyik le a víz az árokba.
Rövid videó a problémáról: https://youtu.be/TJidfr3InOA
A víz alámossa az utat, és az árok falazatát, rövidesen be fog szakadni. Érdemes lenne még azelőtt javítani ezt a hibát, mielőtt személyi sérülés, vagy komolyabb anyagi kár történne.
Ugyanitt jelzem, hogy a Hegyalja köz többi részén sem megoldott a víztelenítése az útkoronának. Az út melletti árokba nem folyik bele a víz, hiába vannak kialakítva beömlőnyílások, a víz azokat megkerülve hömpölyög lefelé. (Lásd: feliratos kép)

Probléma helyszíne
Csömör Szőlő u. 76

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére