bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fennakadt fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zuglói Herman Ottó Tudásközpont előtti járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felnyomta járdát a fa gyökere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hoffer János
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kázmér utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sok kisebb kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kende László
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hedvig utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére