bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Görgey Artúr tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alig van közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Vodafone
    Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére