bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Kós Károly sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Facsonk/üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ürömi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére