bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalanul parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a pumpa feje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Botlásveszélyes Telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Duna utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú fedél és keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Átlós utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére